{ “@context”: “https://schema.org”, “@type”: “Organization”, “@id”: “Xometry Türkiye”, “address”: “Yeşilbağlar Mah. D 100 Bul. Pendik Pera Residence A Blok No: 20B Pendik / İstanbul, Türkiye”, “award”: “ISO 9001:2015”, “description”: “Xometry’nin (NASDAQ: XMTR) yapay zeka destekli platformu ve online hizmetler paketi, imalat sektörünü hızla dijitalleştiriyor. Xometry, üreticilere işlerini büyütmek için ihtiyaç duydukları kritik kaynakları sağlıyor ve müşterilerinin küresel üretim kapasitesine erişmesini ve esnek tedarik zincirleri oluşturmasını kolaylaştırıyor.”, “email”: “info@xometry.com.tr”, “legalName”: “Xometry TR Teknoloji Anonim Şirketi”, “logo”: “https://xometry.eu/wp-content/uploads/2021/12/Logomark_Xometry_Blue-1.svg”, “name”: “Xometry Türkiye”, “sameAs”: “[https://www.facebook.com/xometryturkiye,https://www.linkedin.com/company/xometry-turkiye/,https://www.youtube.com/@Xometry-Turkiye,https://twitter.com/XometryTR]”, “slogan”: “Where Big Ideas are Built”, “telephone”: “+90 (212) 221 0635”, “url”: “https://xometry.com.tr/tr/”, “vatID”: “8591218364”, “parentOrganization”: { “@context”: “https://schema.org”, “@type”: “Organization”, “@id”: “Xometry”, “address”: “6116 Executive Blvd, Ste. 800, North Bethesda, MD, 20852, United States of America”, “award”: “[ITAR-registered,ISO 9001:2015,ISO 13485:2016,AS9100D]”, “description”: “Xometry’s (NASDAQ: XMTR) AI-powered marketplace, popular Thomasnet industrial sourcing platform and suite of cloud-based services are rapidly digitizing the $2.4 trillion manufacturing industry. Xometry provides manufacturers the critical resources they need to grow their business and makes it easy for buyers to access global manufacturing capacity and create locally resilient supply chains. The Xometry Instant Quoting Engine® leverages millions of pieces of data to quickly and effectively analyze complex parts in real-time, match buyers with the right suppliers globally and provide accurate pricing and lead times. Through its extensible marketplace, Xometry continuously scales its offerings, delivering an ever-expanding menu of manufacturing capabilities. Learn more at www.xometry.com or follow @xometry.”, “email”: “support@xometry.com”, “legalName”: “Xometry, Inc.”, “logo”: “https://www.xometry.com/condensed-wbib-logo.svg”, “name”: “Xometry”, “sameAs”: “[https://www.facebook.com/xometry/,https://www.linkedin.com/company/xometry,https://www.youtube.com/@XometryHQ,https://twitter.com/Xometry]”, “slogan”: “Where Big Ideas are Built”, “telephone”: “+1-800-983-1959”, “url”: “https://www.xometry.com” } }

Talebe Özel Üretim Platformu

Prototiplemeden seri üretime, Türkiye ve Avrupa’da 2.500’den fazla ve dünya çapında 10.000 tedarikçiden oluşan üretim & tedarik ağıyla tüm üretim projeleriniz için yeterli kapasiteye ve donanıma sahibiz.

Online Teklif Oluştur

Yüklediğiniz tüm modeller güvencemiz altındadır.

3 İş Gününde Üretim Fırsatları
ISO 9001:2015 Sertifikalı
15+ üretim prosesi, 100+ malzeme
Sac Metal Şekillendirme
Daha fazlası için
Enjeksiyon Kalıplama
Daha fazlası için
Silikon Kalıplama
Daha fazlası için
Basınçlı Döküm
Daha fazlası için
Seri Üretim Hizmetleri
Daha fazlası için
Hızlı prototipleme
Daha fazlası için

Dünyanın En İyi Şirketlerindeki Mühendislerin Tercihi

Online Parça Üretim Süreci

Modelinizi Yükleyin
1
Modelinizi Yükleyin

Anlık Fiyat Motoruna modellerinizi yükledikten kısa bir süre sonra ekranda ayrıntılı bir maliyet tahmini ve üretilebilirlik analizi belirir.

Sipariş Detaylarını Girin
2
Sipariş Detaylarını Girin

İhtiyacınız olan üretim teknolojisini seçin. Metal ve plastik onlarca malzeme, gelişmiş yüzey işlemleri ve dilediğiniz tolerans aralıklarıyla üretime başlayın.

Parça Siparişinizi Oluşturun
3
Parça Siparişinizi Oluşturun

Üretim için gerekli tüm detayları belirtin ve ödeme yöntemini seçerek siparişi onaylayın.  Tasarımınız, Xometry mühendisleri tarafından incelenerek doğru üreticiyle eşleştirilir.

Parçalarınızı Teslim Alın
4
Parçalarınızı Teslim Alın

Kısa bir süre içerisinde parçalarınız kalite kontrolden geçerek adresinize gönderilir. Sipariş panelinden kargo süreçlerini takip edin.

Xometry Anlık Fiyat Plaftormu℠ ile
birkaç adımda talebe özel parçalar üretin

Xometry Müşteri Hikayeleri

BMW

Ryan Lambert

Xometry profesyonellik ve kolaylık sunuyor. Tedarikçilerle iletişim ve üretim süreçleriyle uğraşmamamızı sağlıyor. Biz teklifi alıyoruz, gerisini Xometry hallediyor.

Axtra3D

Gianni Zitelli

Xometry ile çalışmak bize dünya çapında binlerce üreticiye erişim imkanı sağlıyor; işbirliğimizin gerçek değerinin bu olduğunu düşünüyorum. Projeyi 9 ay gibi kısa bir sürede tamamlamamızı sağladı.

Sono Motors

Christian Hornschuch

Xometry’nin müşteri desteği, yüksek doğruluk ve kaliteye sahip parçaların doğrudan ve rekor sürelerde teslim edilmesini sağlıyor.

, Dünyanın En Büyük Talebe Özel Üretim Platformu Tarafından Satın Alındı!

Online Parça Üretim Siparişinizi Oluşturun

Müşteriler
50,000+
Üretilmiş Parça
1.000.000 +
Online Teklif Oluştur

Tasarımlarınız ve verileriniz her zaman güvenle korunur.

Xometry Bülteni

Üretim İpuçları ve Son Gelişmelerden Haberdar Olmak için Kayıt Olun: